Indywidualne lekcje śpiewu

Podczas lekcji z certyfikowaną trenerką głosu dowiesz się jak, za pomocą techniki używanej przez gwiazdy, uwolnić głos, pozbyć się napięć i przywrócić głosowi pełnię jego naturalnych możliwości.

45 min.

Już na pierwszej lekcji otrzymasz diagnozę swojego głosu i spersonalizowane ćwiczenia wokalne.

„Na lekcjach łączę stare metody z nowoczesnymi technikami i świadomym podejściem do pracy z ciałem i oddechem. Oprócz emisji, pracujemy także nad: interpretacją, barwą, rytmem, ozdobnikami i całym szerokim spektrum zagadnień, które składają się na artystę.”

Lekcje dla: młodzieży od 12 lat, dla dorosłych, a także dla osób w dojrzałym wieku.

Zapraszam zarówno osoby początkujące, jak zaawansowanych wokalistów, lub osoby pracujące głosem.

Czas trwania lekcji – 45 min.

Co dają lekcje emisji?

„Bez względu na to, ile masz lat albo jak ułożyło ci się życie, i czy twórczość artystyczna jest dla ciebie ścieżką kariery, czy tylko hobby albo marzeniem - nigdy nie jest za późno, by rozwijać się twórczo i nigdy nie jest to zbyt samolubne ani głupie.." - Julia Cameron, autorka książki „Droga Artysty"

Świadomość

Otrzymasz jasne informacje o tym, w jaki sposób Twoje ciało produkuje głos, co mu w tym pomaga, a co przeszkadza. Poznasz przyczyny twoich napięć, czy tendencji, a także proponowanych dla ciebie ćwiczeń.

Balans

Dzięki ćwiczeniom, twój głos będzie stabilny na całej skali. Zarówno na niskich, jak i wysokich dźwiękach. Bez skoków, napięć i zmęczenia po śpiewaniu. Będziesz mieć pewność, że podczas występów twój głos niczym cię nagle nie zaskoczy.

Narzędzia

Podczas lekcji poznasz rozmaite ćwiczenia i metody, z których będziesz mógł skorzystać później w domu. Nauczysz się korzystać z różnych kolorów i jakości swojego głosu.

Wrażliwość

Nauka śpiewu to praca na bardzo delikatnym instrumencie. Wymaga ona uważności i szacunku do sygnałów i odczuć, jakie pojawiają się w ciele.

Kreatywność

Będziesz mieć okazję do odkrywania swoich zasobów kreatywności, bawiąc się: rytmem, melodią i słowem. Na moich lekcjach zawsze pojawi się okazja do eksperymentowania i próbowania nowych rzeczy. 😉

Wyrażanie

Lekcje emisji głosu, to praca z osobistą opowieścią wokalisty i z wyrażaniem emocji w piosence. Tutaj będziesz mieć okazję poznać swoje własne wyrażanie.

Nad czym pracujemy na lekcji?

Nauka śpiewu, to nie tylko dobra emisja. Dlatego na lekcji śpiewu stacjonarnie w Gnieźnie, jak i online, pracujemy z całym spektrum elementów, które składają się na artystę. A zatem, na lekcji śpiewu pracujemy nad: 

Techniką

Na każdej lekcji robimy wokalną siłkę. Ćwiczymy pracę i koordynację mięśni.

Oddechem

Uczymy się dbać o swobodny przepływ powietrza i świadomego kontrolowania oddechu.

Ciałem

Całe ciało bierze udział w produkcji dźwięku, dlatego na lekcji czasem się ruszamy, czasem masujemy, albo robimy krótką medytację. Badamy co podczas śpiewania robi nasze ciało.

Stylem

Wibrato, ozdobniki, efekty i inne szmery, bajery, rowery. Ćwiczymy wszystko to, co wyróżnia artystów i co przypisuje piosenkę do danego gatunku.

Frazowaniem

Ustalamy kiedy wziąć oddech, gdzie przyłożyć mocniej, a gdzie w piosence odpuścić. Uczymy się, jak sprawić żeby melodia płynęła, a my razem z nią.

Rytmem

Szukamy pulsu, świadomie ustalamy akcenty. Uczymy się stosować zwolnienia i przyspieszenia. Tańczymy.

Przestrzeń Fala voice studio to

Bezpieczna Przestrzeń

Dla wielu osób, wydobywanie z siebie dźwięków wymaga sporo odwagi. To ważne, żeby lekcje emisji głosu odbywały się w przyjemnej i sprzyjającej przestrzeni. Dlatego, w Fala Voice Studio, bardzo dbam o dobrą atmosferę.

ul. Rzeźnicka 5/2 Gniezno 

DLA KOGO?

Na lekcje śpiewu w Gnieźnie zapraszam niezależnie od poziomu zaawansowania. Chętnie pracuję zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami.

Pracuję z osobami zupełnie początkującymi, jak i zaawansowanymi.

Od 12 r.ż. – do lat 101 😉 

Lekcja próbna -50%

Jeśli kusi cię aby spróbować nauki śpiewu, ale nie jesteś pewien, zapisz się na lekcję próbną. Małym kosztem możesz sprawdzić, czy to czas i miejsce dla ciebie.