Warsztaty GRUPOWE W GNIEŹNIE

Warsztaty to znakomite uzupełnienie dla indywidualnych lekcji śpiewu. Praca grupowa to duża dawka nowych umiejętności i możliwość czerpania inspiracji, a jednocześnie dobra zabawa. Dzięki luźnej i kameralnej atmosferze łatwiej otworzyć się na eksperymentowanie i odkrywanie swoich zasobów i możliwości.

Warsztaty grupowe już wkrótce w ofercie!
Obserwuj media społecznościowe Fala Voice Studio, aby być na bieżąco.

Warsztaty specjalne

Oprócz regularnych comiesięcznych warsztatów, w Fala Voice Studio odbywają się także: 

TEMATYCZNE WARSZTATY SPECJALNE.

To tutaj dowiesz się: jak robić ozdobniki jak Mariah Cary, czy każdy może śpiewać z charakterystyczną chrypką typu Janis Joplin, lub jak znaleźć oryginalny pomysł na siebie i swoją tożsamość artystyczną. 

Bądź na bieżąco i śledź social media Studia FALA, aby wziąć udział w tematycznych warsztatach specjalnych.

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz!

Terminy najbliższych warsztatów

50-728A6556

Warsztat ruchowy „Moje ciało"

23.03.24 godz. 17:00

Praca z głosem, to najbardziej niezwykła forma nauki gry na instrumencie, bo instrumentem jest tutaj nasze ciało.

Gitarę stroimy, oddajemy co jakiś czas do lutnika, a co zrobić kiedy głos nie funkcjonuje do końca tak, jak byśmy chcieli?

22-728A6236

„Szmery, bajery, rowery” - czyli jak robić ozdobniki i efekty wokalne. Warsztat specjalny!!

20.04.24

Będzie to obszerny warsztat, z którego wyjdziesz z masą nowych ćwiczeń i pomysłów na swoje brzmienie. Pokażę Ci jak zacząć zabawę z tymi wszystkimi smaczkami, których używają gwiazdy.


Każdy kiedyś zaczynał od zera, warto jednak zacząć z punktu, w którym nie tracisz czasu, ani głosu! Poznaj sposoby na szybką naukę ozdobników oraz techniki uruchamiania efektów wokalnych takich jak: wibrato, vocal fry, rattle, pop growl, czy voice break.

Wokalne warsztaty grupowe Gniezno

Warsztat wokalny „MOJA OPOWIEŚĆ”

18.05.24 godz. 17:00

To czas na historię, jaką przekazujemy śpiewając. Przeanalizujemy, to jak znani wokaliści poruszają tłumy i dlaczego tak się dzieję. Wykonamy ćwiczenia aktorskie i interpretacyjne, mające na celu skontaktowanie się z emocjami i wydobycie ich na zewnątrz, tak by umiejętnie stworzyć pełne i poruszające wykonanie muzyczne.

warsztaty dla dorosłych

Dołącz do społeczności pasjonatów muzyki, dzielących tę samą miłość do śpiewania. Wspólnie rozwijajcie umiejętności w przyjaznej atmosferze, dzieląc się inspiracjami i wspierając się nawzajem na drodze do doskonałości. Zanurz się w fascynującym świecie muzyki poprzez udział w naszych wyjątkowych wokalnych warsztatach grupowych w Gnieźnie. Fala Voice Studio serdecznie zaprasza do wspólnego odkrywania potencjału swojego głosu w atmosferze pełnej pasji i kreatywności.​

Grupy do 15 osób. Ilość miejsc ograniczona.